Home » Monster High hry

Monster High hry | Monsterhighhry.cz

Monster High hry, panenky i seriál jsou velmi populární. O co vlastně jde? Animovaný americký seriál získal velkou popularitu, zejména u dívek, hlavními hrdinkami jsou punkově a goticky laděné příšerky na strašidelné střední škole, moderní monstra, která vás vždy dobře pobaví. Na popularitu seriálu navazuje nabídka hraček, tematických předmětů, a v neposlední řadě i hry pro dívky na počítači. Panenky ztvárňující hrdinky seriálu získaly popularitu u dívek na celém světě. Mají výrazné oči, líčení, dlouhé vlasy, a liší se vzájemně nejen vzhledem, ale i stylem oblékání.

Hrdinky seriálu i her

A kdo jsou tedy hlavní hrdinky střední školy příšerek a Monster High her? Jsou to moderní a krásné dívky s originálními jmény, každá něčím typická, s vlastním odlišným stylem. Je to například Draculaura, Catrina, Operetta, Frankie Stein nebo Howleen Wolf. Střední škola, na které studují monstra a příšerky všeho druhu, má své monsterhrdinky i monsterhrdiny. Studují zde třeba zombie, upíři, vlkodlaci, mumie, duchové nebo roboti. Ve škole se učí speciální předměty pro monstra, a učitelé jsou také příšerky. Seriál vypráví o strastech a radostech života žáků této školy. Pořádají se soutěže týmů školy. Postavy se oblékají moderně, v gotickém i punkovém stylu. Jsou velkou inspirací pro dívky po celém světě, které je rády kopírují. Není proto divu, že vznikly i online hry na základě seriálu

Stylové školačky Monster High

Módní oblečení, styl a líčení jsou také základem online her pro dívky, ve které jsou hlavními hrdinkami studentky z této strašidelné střední školy. Hrdinky hry Monster High se zkrátka rády líbí ostatním, a jsou trendy. Cílem her je vytvořit originální manikúru, slušivý outfit, vybrat oblečení, doplňky, umýt vlasy, vyčistit pleť, upravit účes, make-up, a vše musí dokonale ladit. Vzájemně, i ke stylu dané hrdinky.

 

2011 © Monsterhighhry.cz |