Home » Jak si zahrát dostihy za virtuální i skutečné peníze!

Jak si zahrát dostihy za virtuální i skutečné peníze! | Monsterhighhry.cz

Online hry jsou zábavou, která baví malé i velké. Každý si najde v záplavě her tu, která se mu líbí nejvíce, a kterou si vždycky rád zahraje.

Velkou část tvoří sportovní hry. Ty jsou obzvláště oblíbené, protože jde o spojení hry a vybraného sportu. Pak už si jen vyberete hru podle vašeho oblíbeného sportu. Těmi jsou různé fotbalové hry, ale můžete si zahrát i tenisové, dále hry jako ježdění na skateboardu nebo snowboardu, případně si zahrát šipky nebo kulečník.

Oblíbené jsou i dostihy. Buď skáčete přes překážky nebo jste jedním z žokejů a běžíte závod. Vlastní kategorií dostihových sportovních her jsou ty, na které si můžete vsadit peníze a vyhrát skutečné výhry. Takové hry najdete na stránkách online casin. Online casina nemají ve své nabídce jen hry jako ruleta zdarma nebo hrací automaty.

Uvědomují si atraktivitu a zábavnost takových her, a proto u nich najdete i sportovní hry. Příkladem může být hra Paddock. Zde sázíte na virtuální koně během závodu. Předem si vše prostudujete – momentální výsledky daného koně, ale i stav trati nebo počasí. Pak už se podíváte na kurzy a vsadíte si na svého favorita. Vše je připraveno a koně vyběhnou do závodu. Celý závod můžete sledovat a doufat, jak dopadne kůň, na kterého jste vsadili. Po doběhnutí do cíle se vám ukáže, kolik jste vyhráli. Pokud si chcete vsadit znovu, můžete hned, protože po skončení už je nachystán další závod.

Sázky na koně jsou oblíbené hlavně ve Velké Británii. Nyní se i díky internetu a spojení s hrami dostávají i do dalších zemí. Sázky na virtuální koně jsou zábavou a zajímavou skušeností. Třeba jednou půjdete i na skutečný závod a vsadíte si na skutečné koně a žokeje. Velká Pardubická se běží jen jednou za rok, ale existuje spousta dalších závodů. A kdyby vám nestačily české díky internetu se můžete přenést do Anglie a vsadit si na některý z místních závodů.

2011 © Monsterhighhry.cz |